Astroloji Rehberliğinde Hayat Yönetme Sanatı

Cumartesi, Temmuz 23, 2016 İlkim Kocamaz 0 Comments

Justin Timberlake tipik bir Balık: Yakışıklı, romantik, sanatsever :)

Astroloji pek çoğumuz için haftalık planlarımızın baştacı desek yeridir... Acaba Merkür geri gider mi? Dolunay bizi etkiler mi? Satürn gelip çatmışşa işler ağır ilerler mi? Aşk hayatımızı hangi açı renklendirir? Hayatımızın aşkı ile tanışır mıyız bu tatilde? Daha aklıma gelmeyen nice sorunun cevabını astrologların günlük yorumlarında arıyoruz.Ne yapacaksak, aklımızın bir köşesinde hep onların sesi var: "Aman!" diyorlarsa durup düşünüyoruz, "Uygundur" derseler, kararımızdan emin oluyoruz. Hatta kendimizinkini de geçtim, sevgilimizin burcuna da mutlaka bir göz atıyoruz! :)

Geçenlerde arkadaşımın yaşadığı derin bir "Balık burcu erkeği" mevzuu olunca, Elle dergisinin web sitesinden günlük balık burcu yorumları na baktık. Ben tabii ayakkabılardan, makyaj ürünlerinden gözlerimi ayırabildiğimde astroloji sayfasına geçebildik :)))) Tahminler, gerçekten isabetli olunca, anladık ki zavallı çocuğun hiçbir günahı yokmuş! :) "Gökyüzü herşeye karşı" modda bir süre daha canına okumaya devam edeceği için arkadaşım oturup hiçbir şey yapmadan beklemeye ikna oldu. Ama o ikna olana kadar ben de Balık burcunun erkeğini A'dan Z'ye öğrenmiş oldum :) Böyle bir bilgiye gerek var mıydı, ona da emin değilim açıkçası, sonuçta bir moda yazarıyım.Ama bu da bir hizmet değil mi? :D

Neyse, bugün ihtiyaç duyanlarınız için; Balık burcu beyefendisi nasıl biriymiş iletiyorum:

Olumlu ve olumsuz özellikleri

Öncelikle hayalperest bir erkek kendisi...Aynı zamanda çok duygusal ve romantik ;) Dolayısıyla son derece nazik ve kibar davranışlara sahip.Ortama ve insanlara kolayca uyum sağlayabilen biri. İçinde kötülük barındırmaz.O yüzden de iyimserdir diyebiliriz. Çalışırken ve yaşarken biraz düzensizdir. Sorumluluk duygusundan kaçınır, kısıtlanmaya gelemez ki bu arkadaşım için en büyük sorun... Yargılanmaktan da hoşlanmaz.Rahatına ve konforuna düşkündür. Gezmeyi, eğlenmeyi sever. Yani ilişki içinde son derece romantik, cömert, nazik olan balık erkeği günlük hayatın sorumluluklarından ve kaygılarınızdan söz açtığınız zaman sizi çıldırtabilir. E her güzelin bir kusuru var! :)

Peki Balık burcu erkeğini nasıl etkileyebilirsiniz?

Kesinlikle romantik bir kadın olmalısınız.Dedik ya, duygusallıktan ve romantizm onun alanı... Sürekli olarak ilgi ve sevgi gösterirseniz Balık burcu erkeğini etkileyebilirsiniz. Ancak bunu da abartmadan yapmalısınız çünkü med-cezir gibi kendi çalkantılarında uğraşırken üstüne giderseniz işler değişir. Zaman zaman kişisel sorunlarından dolayı değişim gösterebilir, bu zamanlarda ona saygı ve uyum göstermeyi başarırsanız etkilemeyi de başarabilirsiniz. Aksi halde Balık burcu erkeği elinizden kaçar, benden söylemesi!

Bu arada en ideal partneri Başak burcu imiş. Sonra da Boğa... Aklınızda olsun ;)


0 yorum :

Moda ve yorum birbirini tamamlayan iki kavram bence, ne düşünüyorsanız yazın ;)