MTV Video Müzik Ödül gecesinde kim ne giydi?

Pazartesi, Ağustos 29, 2016 İlkim Kocamaz 0 Comments


Müzik, TV ya da sinema... Ödül törenlerini sabahlayarak izlerdim eskiden, ama herhalde belli bir zamandan sonra büyüsü ve heyecanı kalmıyor o kadar... Bana Kırmızı Halı kısmı daha çekişmeli geliyor :) Modacılar ayrı yarışıyor, starlar ayrı... Hatta tören ertesi günler boyunca "kim ne ödül aldı?"dan çok "kim ne giydi?"yi konuşuyorsak, asıl yarış ödül öncesi o bir-iki saatte yaşanıyor!

Her yıl gerçekleşen MTV Video Müzik Ödül Töreninin bu yılki organizasyonu dün gece Rihanna'nın açılış şovuyla başladı, Beyoncé ve Kanye'nin performansı ile devam etti. Ödül töreni öncesinde ise starlar kırmızı halıda çoktan şovlarını sergilemişlerdi :)

İşte geceden detaylar:

Beyoncé ve Ivy MTV video müzik ödül töreni 2016

Beyoncé, Francesco Scognamiglio imzalı elbisesi ile her zamanki kusursuz zerafetini ortaya çıkarmış.Minik Blue Ivy ise pembe tüllü elbisesi ve sneakerlarıyla tam bir New York prensesi...

Kim Kardashian ve Kanye West MTV Video Müzik Ödülleri 2016

Kim Kardashian ve Kanye West, tahmin edebileceğimiz gibi Glam bir görünüm tercih etmişler. Kim’in üzerindeki John Galliano imzalı vintage küçük siyah elbisesi, sade makyajı ve ıslak saçları tam bir uyum içinde... 

Cassie MTV Video Müzik Ödülleri 2016

Neon sarı renk bir perukla geceye gelen Cassie'nin zeytin yeşili Balmain blazer ceketi ve som altın tonundaki yüksek bel Gucci pantolonu onu gecenin şıkları arasına sokan detaylardı...

Amber Rose MTV Video Müzik Ödülleri 2016

Siyah jilet gibi Tom Ford takımı ve La Perla dantel iç çamaşırı detayı, Dior marka aynalı gözlükleri ile Amber Rose hiç bundan daha iyi görülmemişti!

Rita Ora MTV Video Müzik Ödülleri 2016 Kırmızı Halı

İyiler çok iyiydi, ama kötüler de cidden kötüydü: Bakınız Rita Ora!
Kıyafetindeki detaylar Marc Jacobs imzasını taşıyor ama onun bir suçu olduğunu sanmıyorum. Rita Ora gününde değildi, belli ki!

Britney Spears MTV Video Müzik Ödülleri 2016 Kırmızı Halı

Britney Spears  Julien MacDonald 'ın  bu sonbahar sezonu koleksiyonundan seçtiği siyah asimetrik elbisesi ile gecede dikkat çeken isimlerden biri oldu. Ancak sanki vücuduna ve siyah elbisenin kurtarıcılığına dayanıp son dakikada, çok da özenmeden  gelmiş gibi görünmüyor mu?


0 yorum :

Moda ve yorum birbirini tamamlayan iki kavram bence, ne düşünüyorsanız yazın ;)