DeFacto Jeans’ten Yeni Koleksiyon

Perşembe, Nisan 06, 2017 İlkim Kocamaz 0 Comments


   DeFacto’nun yeni reklam yüzleri Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel’in birlikte oynadığı ilk reklam filmi yayına girdi. DeFacto Jeans koleksiyonu için hazırlanan reklam filminde iki genç yıldızın birlikte yakaladıkları uyum ve eğlenceli performansları dikkat çekiyor.


   DeFacto Jeans koleksiyonunda, baseni toplayan ve her bedene “cuk” oturan özgün kalıpların yanı sıra vücudu şekillendirme ve toparlama özelliğine sahip performanslı pantolon kalıbı reklam kampanyasına da ismini veriyor.

DeFacto, 2017 yılında reklam yüzü olarak Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli’yi seçti. İlk olarak “denim-on-denim” reklam kampanyası filmi için kamera karşına geçen iki genç yıldızla DeFacto işbirliği bir yıl boyunca devam edecek.

2017 İlkbahar-Yaz jean koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın reklam filmi Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan 15 farklı sette ve Ali Demirel yönetmenliğinde çekildi. DeFacto reklam filmi için ilk kez birlikte rol alan ikili, bir yıl boyunca pek çok sürprize imza atacak.

“CUK oturur, mükemmel durur” sloganıyla hazırlanan reklam filminde birlikte yakaladıkları uyumla dikkat çeken Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel çekimlerde çok eğlenmelerinin yanı sıra DeFacto Jeans koleksiyonunu da çok sevdiklerini söyledi.

Erçel: DeFacto jeans vücudu kusursuz gösteriyor
Jeanlerle gece ve gündüz şıklığını rahatlıkla yakalayabildiğini ve stiline uygun farklı kombinler yapabildiği için gardrobunun vazgeçilmez parçası olduğunu vurgulayan Hande Erçel; “DeFacto Jeans’in özel kalıplarına hayran kaldım. Vücuda göre şekil alan fitleri inanılmaz. Tam anlamıyla “cuk” oturuyor. Hem tasarımları çok şık duruyor, hem de özel kalıpları vücudu kusursuz gösteriyor. Baskılar, nakışlar ve danteller de bu yaza damga vuracak detaylar.” dedi.

İynemli: Favori parçam paça detaylı pantolonlar olacak
Rahat hareket edebildiği ve içinde kendi gibi olabildiği kıyafetleri tercih ettiğini belirten Aras Bulut İynemli ise, “DeFacto’nun herkese “cuk” oturan jean koleksiyonunun rahat ve trendy tasarımlarını çok beğendim. Özel yıkamalar ve eskitmelerle kullandıkları renklere ve arkası baskılı gömleklere bayıldım. Özellikle paça detaylı pantolonlar benim favorim olacak” dedi.

0 yorum :

Moda ve yorum birbirini tamamlayan iki kavram bence, ne düşünüyorsanız yazın ;)